Kartvizitler Bizim Arayüzlerimizden En Önemlisidir.

Firmalar yada meslek sahipleri kendilerini temsil edecek metaryallere ihtiyaç duyar. Kartvizit bunların en başında gelen üründür. Yeni bir şirket kurulduğu anda yaptırılacak ilk reklam ve iletişim aracı kartvizittir. İnsanların birbirleriyle olan iletişimlerinin devamı için ortaya çıkmış bir ihtiyaçtır.

Cep telefonları yokken hatta sabit telefonlar bile bu kadar yaygın değilken kartvizitler vardı. Kartvizitlere önceleri isim soyisim,ünvan, şirket adı ve adresi yazılıyken zamanla ise cep telefonu, internet sitesi, mail, sabit telefon gibi bilgilerde eklendi. Matbaa baskı teniklerininde gelişmesiyle birlikte tasarımcıların hayal gücüne de bağlı olarak çok farklı kartvizitler üretilebilmektedir.

Nasıl bir etki bırakmak istersiniz?

Kartvizit sizin yüzünüzdür. Sizi en iyi şekilde temsil edecek ve en iyi etkiyi bırakacak malzeme ve tasarıma sahip olmalıdır. Örneğin sizi yada firmanızı hiç tanımayan bir kişi kartviztinizi ilk defa kartınızla karşılaşabilir. O an nasıl bir etki bıraktığınız çok önemlidir.

Kurumsal kimlik ürünlerinden kartvizit en eski iletişim yöntemlerinden biridir ancak günümüzde de hala önemi oldukça fazladır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.